O Nas

Akademia Animatora - Kursy Animatora

28000
Przyjaciół Akademii Animatora na FB
15
Krajów naszych Absolwentów
9
Lat doświadczenia
1000000
Rozdanych Uśmiechów

“Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów.”

Monika Keller Trener Akademii Animatora

Platforma KursAnimatora.pl

Platforma KursAnimatora.pl została stworzona przez markę Akademię Animatora (R).

Platforma KursAnimatora.pl powstała po to, aby umożliwić naukę zdalną w czasach, kiedy spotykanie się jest trudne, po to – aby dać dostęp do wiedzy Osobom, które jej potrzebują. W dowolnym miejscu i czasie. W zaciszu własnego domu, pokoju. Bez konieczności dalekich dojazdów i dostosowywania swoich planów. Jesteśmy dla CIEBIE.

W szkoleniach przekazujemy Ci wiedzę praktyczną, nie książkową. Wiedzę wynikającą z praktyki i doświadczenia. Tak, abyś Ty – podejmując samodzielne działania, był profesjonalnie przygotowany i wszedł w branżę animacji, pewnym krokiem.

Akademia Animatora

Akademia Animatora to firma szkoleniową, będącą liderem w branży Animacji w Polsce. Akademia Animatora przez lata istnienia na rynku, przeszkoliła tysiące Uczestników Szkoleń, którzy niosą dzieciom uśmiech!
Akademia Animatora jest organizatorem Profesjonalnych i Innowacyjnych Szkoleń Animatorów i Kursów Animatorów. Stosuje Innowacyjne metody szkoleniowe oparte na praktyce.
Wielu Absolwentów Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. Dzisiaj, mają własne firmy Animacyjne, sale zabaw oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Autor Kursów

Zobacz, kto przygotował dla Ciebie Kursy Animatora

Zobacz Kursy dla Animatora
logo_akademia_v1

Akademia Animatora

error: Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Treść i zdjęcia są chronione !! USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.