F A Q

Najczęściej zadawane pytania

Pytania przed zakupem

Tak. Wystarczy, że zgłosisz taką potrzebę podczas rejestracji na kurs, wystawiamy faktury vat. 🙂
Tak. Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat 🙂
Tak. Możesz uczyć się wtedy, kiedy jest Ci wygodnie, wtedy kiedy masz czas i tam, gdzie tylko chcesz 🙂
Zdecydowanie praktyką. Informacje zawarte na kursie są wynikiem praktyki, tak aby przygotować Cię do pracy w zawodzie Animatora. Mamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniach i kursach. Wiemy, jakie zadajecie pytania i co jest dla Was ważne. Wiemy, co dzieje się na animacjach i wydarzeniach. Znamy to wsztko "od zaplecza" i chcemy Cię na to przygotować. Wiemy, że definicje są ważne, ale praktyczne umiejętności najważniejsze. Dlatego podczas kursu omawiamy rzeczy i przykłady "z życia wzięte", a szkolenie prowadzone jest wręcz - jak rozmowa z Trenerem - abyś mogła/mógł jak najlepiej przyswoić wiedzę. Do tego są zdjęcia i materiały wideo.

Pytania dotyczące kursów

Nie. Kursy zostały stworzone dla Ciebie i Twojej edukacji - są dostępne wyłącznie dla Ciebie, na Platformie KursAnimatora.pl, ale nie do udostępniania dalej.
Tak. Uczestnicząc w kursie, otrzymasz kontakt do Twojego dedykowanego Opiekuna, który chętnie Ci pomoże i odpowie na Twoje pytania.
Tak. Bez problemu - wiemy, że wiedzę trzeba czasem sobie powtórzyć, czy wrócić do pewnych informacji.
Tak. Bez problemu. Kurs jest po to, abyś mogła/mógł tego się nauczyć - do skutku 🙂

Nie znalazłeś odpowiedzi?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    error: Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Treść i zdjęcia są chronione !! USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.