Dlaczego warto wybrać Kurs Online by Akademia Animatora ?

 

Kurs został przygotowany przez Profesjonalnych Trenerów z Akademii Animatora, dzięki czemu masz gwarancję rzetelnej i praktycznej wiedzy !

Platforma www.KursAnimatora.pl to doskonałe narzędzie do rozszerzenia Twoich kompetencji !

 

Od pierwszego dnia masz dostęp do kursu i zawartej w nim wiedzy.

 

Z platformy edukacyjnej możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i smartfonie i tablecie, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
Podczas kursu, dostępne są testy dzięki którym łatwiej utrwalisz wiedzę. Testy możesz powtarzać wielokrotnie.

 

Po ukończonym kursie, otrzymujesz Certyfikat, potwierdzający zdobytą przez Ciebie wiedzę, zakończenie testów i merytoryczne przygotowanie do wykonywania zawodu.

 

Kursy na platformie www.KursAnimatora.pl są honorowane przez Urzędy Pracy przy wnioskowaniu o uzyskanie dofinansowania na przekwalifikowanie zawodowe oraz przy wnioskach na otworzenie działalności gospodarczej.

 

Kursy możesz podarować jako Prezent !

Podaruj kurs bliskiej Ci osobie, możemy też przygotować dla Ciebie Voucher do podarowania, jako prezent !

Taki prezent, który wnosi coś w życie obdarowywanej osoby, jest pięknym i wyjątkowym prezentem !

 

Jeśli potrzebujesz fakturę VAT za kurs, napisz nam o tym podczas rejestracji – wystawiamy zarówno faktury imienne, jak i faktury na firmę. Cena kursu już zawiera wliczone 23% VAT.

 

Zaoszczędzasz Czas – ucząc się w dogodnym dla Ciebie czasie, bez konieczności dojazdów – sam ustalasz tempo i czas swojej nauki

 

Możesz wracać do wiedzy wielokrotnie – możliwość wielokrotnego wracania do wiedzy, jest bardzo praktyczna, co na kursie stacjonarnym nie jest możliwe. Jeśli coś wydało Ci się niejasne lub nie pamiętasz jak coś się robiło, powtarzasz lekcję tyle razy, ie potrzebujesz!

 

Dzięki Indywidualnemu Opiekunowi Twojego Kursu, masz kontakt „z żywą” osobą – przesyłasz wykonywane zadania, takie same, jak podczas kursu stacjonarnego, możesz się kontaktować w sprawie pytań dotyczących szkolenia.

 

Obsługa Platformy Szkoleniowej jest bardzo prosta i intuicyjna dzięki czemu bez problemu sobie poradzisz! W razie problemów zawsze możesz do nas zadzwonić i napisać – chętnie pomożemy ! 🙂

 

Dołącz do kursu już teraz!

 

Zdobądź wiedzę, rozszerz kwalifikacje, zdobądź certyfikat !

 

Zapraszamy !

error: Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Treść i zdjęcia są chronione !! USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.